Vodní pólisti získali z troch zápasov s jedným víťazstvom.

Vodní pólisti KVP Kúpele Piešťany odohrali v priebehu dvoch týždňov tri extraligové zápasy sk. „B“. Dňa 25.4.2015 odohrali v krytej žilinskej plavárni zápas 5. kola extraligy sk. „B“ s domácimi KPŠ Nereus Žilina. Zápas sa piešťancom vôbec nevydaril. So svojim súperom držali krok len v úvodnej štvrtine, ktorú prehrali 0:2. Prvý gól Piešťan strelil až v 15. minúte Radovan Pieter, ale skóre po II. štvrtinách bolo 1:7 v prospech Žiliny. Domáci svoj náskok v ďalších dvoch štvrtinách ešte zvýšili na konečných 17:4. Za Piešťany strelil dva góly Filo a po jednom Ferančík a Pieter. Podľa slov piešťanského trénera Martina Berlanského hráčom sa v zápase vôbec nedarilo využívať presilové hry a piešťanci nehrali aktívne.

Zostava KVP: Klampár, –  Stančík, Polák, Kuna, Žák, J. Berlanský, Baranovič, Filo, Ferančík,  Pieter, Adamkovič, Kalnický, Mladý, Mi. Berlanský.

Až v šiestom kole ktoré sa hralo 1.5.2015 mali pólisti kúpeľov prvý krát v tomto roku výhodu domáceho prostredia v bazéne kúpaliska Eva, kde boli ich súperom hráči Pirana SC Topoľčany. V 9. minúte vyhrávali Topoľčany už 4:0, ale Jakub Berlanský v rozpätí troch minút znížil na rozdiel dvoch gólov. Potom však Topoľčanci v tretej štvrtine sériou piatich gólov otočili stav na 9:2. Posledná štvrtina skončila nerozhodne 3:3. Celkovo pólisti KVP Kúpele Piešťany prehrali 5:12.  Po dva góly KVP dali Polák, J. Berlanský a jeden pridal R. Kozmér.

V zápase s Topoľčanmi nehral Stančík a namiesto Žáka a Mladého hrali bratia Norbert a Róbert Kozmérovci.

Dňa 9.5.2015 privítali piešťanci v domácom bazéne družstvo PVK Vrútky, ktoré v súťaži nezískali zatiaľ žiadny bod. Piešťanskí hráči vyhrávali už v polovici II. štvrtiny 5:1, ale Vrútočania ešte do konca II. štvrtiny znížili na 5:3. Hráči KVP boli celý zápas lepším mužstvom, vyhrali aj tretinu a  štvrtú štvrtinu a celkovo v zápase zvíťazili v pomere 12:6. Strelecky sa darilo Ferančíkovi, ktorý bol autorom štyroch gólov, tri pridal J. Berlanský, dva Pieter a po jednom Baranovič, Filo, Stančík.

Zostava KVP: Klampár, –  Stančík, Kalnický, Žák, J. Berlanský, Baranovič, Filo, Ferančík,  Pieter, Adamkovič.