1. Turnaj Oblastná súťaž mladších žiakov skup. západ, Komárno 14. – 15. 11. 2015

Dňa 14-15.11 sa konala oblastná súťaž vo vodnom póle mladších žiakov narodených 2003 a mladších – skupina západ. Družstvo z Piešťan sa stretlo v prvom stretnutí s družstvom Komárna.

Začiatok stretnutia bol vyrovnaný. Žiaci Piešťan nezvládli 2. štvrtinu stretnutia, ktorú prehrali rozdielom 3 gólov. V 4. štvrtine Piešťany dokázali vyrovnať, ale výsledok 7:7 sa im v závere nepodarilo udržať.V stretnutí proti Topoľčanom bolo stretnutie vyrovnané do 2. štvrtiny stretnutia. Stretnutie sa rozhodlo v 3. štvrtine, v ktorej si družstvo Topoľčian vytvorilo 3 gólové vedenie. Piešťany doplatili na viaceré nepremenené príležitosti a stretnutie nakoniec prehralo. V poslednom stretnutí sa žiaci Piešťan stretli s družstvom Bratislavy. Piešťany od začiatku na súpera nestačili po všetkých herných stránkach. Po 1. štvrtine stretnutia súper vyhrával 6:1. Piešťany súperov náskok nedokázali znížiť a stretnutie prehrali.