Extraliga mužov – nadstavba II. turnaj

Extraliga  mužov Piešťan pokračovala cez víkend 06. – 07. apríla 2019 druhým nadstavbovým turnajom v košickom bazéne, ktorý organizoval klub Olympia Košice. Piešťanci sa predstavili v troch stretnutiach, opäť v oklieštenej zostave, keď mali reprezentačný zraz kadeti pripravujúci sa na nadchádzajúcu kvalifikáciu Majstrovstiev Európy. Výsledkom je jedno víťazstvo, remíza a jedna prehra. Mrzieť môže remízové stretnutie s Piraňa Topoľčany, keď sme v posledných sekundách hrali presilovku, ktorú sme žiaľ nevyužili.

Pozitívom bol zápas s PVK Vrútky, kedy sme nepriaznivý stav 1:4 po prvej štvrtine zvrátili perfektnou druhou štvrtinou, ktorú sme vyhrali 7:0!, obdivuhodná bola efektivita protiútokov a obrovské nasadenie, potom sme zápas už iba kontrolovali do záveru a udržiavali sme bezpečný náskok. Po dvoch turnajoch nám patrí priebežná druhá priečka v skupine o piate až ôsme miesto.

Piraňa SC Topoľčany – KVP Kúpele Piešťany    8 : 8  /3:4, 2:0, 1:2, 2:2/

Góly Piešťan : Berlanský J. 2, Bebjak M. 2, Sedlák 2, Stančík a Knapec po 1

KVP Kúpele Piešťany – ŠK Olympia Košice    10 : 6  /0:3, 1:0, 1:3, 4:4/

Góly Piešťan: Berlanský J. 2, Sedlák 2, Bebjak M. a Knapec po 1

PVK Vrútky – KVP Kúpele Piešťany   8 : 12  /4:1, 0:7, 2:3, 2:1/

Góly Piešťany : Berlanský J. 5, Sedlák 5, Bebjak R. a Knapec po 1