Vodné pólo – mladší žiaci a žiačky U13 : Prvé víťazstvo sme si užili

II. Národná liga mladší žiaci a žiačky U13, 1. Turnaj 19.-20.3.2022 Topoľčany

ŠKP Košice – KVP Kúpele Piešťany 18:1 (5:0, 5:0, 4:1, 4:0)

Pirana SC Topoľčany – KVP Kúpele Piešťany 21:6 (5:0, 5:2, 6:2, 5:2)
Góly: 2 – Forgáč, Sosková, 1 – Hudcovičová, Radošinský

KVP Kúpele Piešťany – XBS WP Šamorín 5:3 (2:0, 1:0, 1:0, 1:3)
Góly: 2 – Hudcovičová, Sosková, 1 – Soták

Zostava: Greif, Forgáč, Sosková, Sova, Soták, Ulehla, Fidler, Radošinský, Rybanský, Hudcovičová, Les
Tréner: Stančík

Prvý turnaj II. Národnej ligy mladších žiakov a žiačok nám v prvých dvoch zápasoch s jednoznačným priebehom ukázal, kde máme rezervy v jednotlivých herných činnostiach, disciplinovanosti a bojovnosti. V poslednom zápase sem sa však zomkli, všetci hráči a hráčky takmer do bodky splnili pokyny trénera pred zápasom a spolu s vynikajúcim výkonom brankára Martina Greifa, ktorý prvé tri štvrtiny nepustil žiadnu loptu za svoj chrbát, sme viedli už 4:0. V poslednej štvrtine sme síce dovolili súperovi výsledok zdramatizovať, ale zaslúžené víťazstvo sme si už svojím výkonom postrážili. Vďaka patrí aj množstvu priaznivcov, ktorí nás v Topoľčanoch podporovali a z prvého tohtoročného víťazstva mali všetci veľkú radosť. V klube veríme, že tento výsledok bude vzpruhou do ďalšieho tréningu, aby sme aj s ďalšími