Roky 80-te

80

Horný rad zľava : Bednárik Miroslav, Chytil Zdeno, Tichov Ivan, Mikuš Stanislav, Grňo Jozef, Drahovský Ladislav, Baranovič Ján, Julíny Peter, tréner Cifra Jozef

Dolný rad zľava : Podhradský Dušan, Mravík Anton, Petričevič Ante, Berlanský Roman, Berlanský Martin, Heger Miroslav

V tomto období boli výkony, výsledky a teda aj umiestnenie družstva veľmi kolísavé. Po postupe do I.ligy sa výkonnosť mladého družstva zlepšovala, v tabuľke postupne stúpali, ale po odchode hráčov za lepšími podmienkami a na základnú vojenskú službu nasledoval opäť zostup do Slovenskej národnej ligy, odkiaľ sa návrat medzi špičku podaril až od roku 1988.

Dobrá partia a vytvorenie podmienok zo strany vedenia klubu znamenalo v roku 1989 zisk bronzovej medaily po dlhých 15-tich rokoch. Podobný úspech zaznamenali aj dorastenci. Na EVE sa opäť obnovila tradícia Kúpeľného pohára s medzinárodnou účasťou a v roku 1989 sme organizovali Dunajský pohár – turnaj reprezentačných družstiev mužov. Na turnaje vycestovali piešťanci v tomto období do NDR, Západného Berlína, Prahy, Brna a na prípravu pred súťažou vycestovali do poľského Gorzowa a maďarského Csongrádu. Atraktívne boli aj výjazdy do Tunisu, kde bolo družstvo sparingpartnerom domácej reprezentácie.

Súpera z Afriky sme privítali aj v domácej vode na EVE rovnako ako výber Malty a Číny.
Reprezentantmi v tomto období boli Poláčik, Tichov, Divičan a v junioroch Julíny, Bednárik a J.Berlanský.