Vodné pólo – kadeti U17
Oblastná súťaž Západ 2023

 1. Turnaj 11.-12.2.2023 Komárno
  Aj vďaka spolupráci s KVP Nováky, ktorí nám poskytli na hosťovanie 4 hráčov sme mohli prihlásiť naše družstvo kadetov do súťaží aj v tomto ročníku, hoci naši chlapci sú väčšinou vekovo o rok, dva aj tri roky mladší. Preto naším cieľom je odohrať, čo najviac zápasov a získavať potrebné skúsenosti s lepšími družstvami a proti vekovo starším hráčom. Každé víťazstvo nás môže len povzbudiť.

  KVP Kúpele Piešťany – XBS waterpolo Šamorín 9:17 (3:4, 0:6, 4:2, 2:5)
  Slávia UK Bratislava – KVP Kúpele Piešťany 16:8 (3:1, 4:0, 5:4, 4:3)
  KVP Kúpele Piešťany – KVP Komárno 14:11 (4:4, 3:2, 6:2, 1:3)

  V tomto zápase exceloval Adam Beseda, ktorý umne dirigoval celé družstvo a sám dal väčšinu našich gólov, navyše výborný výkon brankára Greifa nás doviedli k víťazstvu, o ktorom sme rozhodli v tretej štvrtine.
  Súper sa v poslednej štvrtine ešte snažil výsledok zvrátiť, ale víťazstvo je naše. Zápas sa hral pri peknej diváckej kulise, ktorá domáce Komárno povzbudzovala po celý zápas.

  Zostava: Greif, Kamenický, Fidler, Recký, Stančík Samuel, Hudcovič, Radošinský Daniel, Šiatinský,
  Beseda, Šimon, Vajda, tréneri: Roman Berlanský a Ivan Kuna

 2. Turnaj 25.-26.3.2023 Šamorín
  Turnaja sme žiaľ kvôli chorobe väčšiny družstva nemohli absolvovať. V náhradnom termíne sme dokázali zrealizovať len zápas so Šamorínom, 4.4.2023, avšak bez chlapcov z Novák a s našimi doplnenými mladšími žiakmi sme najlepšiemu družstvu v našej skupine nedokázali vzdorovať. Snáď jediným pozitívom bolo, že si spolu prvýkrát v oficiálnom zápase v jednom družstve zahrali bratia Radošinskí.

  XBS waterpolo Šamorín – KVP Kúpele Piešťany 32:1 (7:0, 5:0, 6:1, 14:0)

  Gól: Šimon

  Zostava: Novák, Radošinský Daniel, Radošinský Mojmír, Šimon, Recký, Stančík Samuel, Hudcovič,
  Berlanský Adam, Kamenický, Forgáč, Fidler, Petroff, tréner Juraj Stančík

  Po oboch turnajoch prví dvaja Slávia UK Bratislava a XBS waterpolo Šamorín budú hrať I. národnú ligu starších žiakov za účasti 6 družstiev a II. Národnú ligu budú hrať KVP Kúpele Piešťany a KVP Komárno za účasti 4 družstiev.

Vodné pólo – mladší žiaci a žiačky U13 : Prvé víťazstvo sme si užili

II. Národná liga mladší žiaci a žiačky U13, 1. Turnaj 19.-20.3.2022 Topoľčany


ŠKP Košice – KVP Kúpele Piešťany 18:1 (5:0, 5:0, 4:1, 4:0)
Góly: 1 – Forgáč

Pirana SC Topoľčany – KVP Kúpele Piešťany 21:6 (5:0, 5:2, 6:2, 5:2)
Góly: 2 – Forgáč, Sosková, 1 – Hudcovičová, Radošinský

KVP Kúpele Piešťany – XBS WP Šamorín 5:3 (2:0, 1:0, 1:0, 1:3)
Góly: 2 – Hudcovičová, Sosková, 1 – Soták

Zostava: Greif, Forgáč, Sosková, Sova, Soták, Ulehla, Fidler, Radošinský, Rybanský, Hudcovičová, Les
Tréner: Stančík

Prvý turnaj II. Národnej ligy mladších žiakov a žiačok nám v prvých dvoch zápasoch s jednoznačným priebehom ukázal, kde máme rezervy v jednotlivých herných činnostiach, disciplinovanosti a bojovnosti. V poslednom zápase sem sa však zomkli, všetci hráči a hráčky takmer do bodky splnili pokyny trénera pred zápasom a spolu s vynikajúcim výkonom brankára Martina Greifa, ktorý prvé tri štvrtiny nepustil žiadnu loptu za svoj chrbát, sme viedli už 4:0. V poslednej štvrtine sme síce dovolili súperovi výsledok zdramatizovať, ale zaslúžené víťazstvo sme si už svojím výkonom postrážili. Vďaka patrí aj množstvu priaznivcov, ktorí nás v Topoľčanoch podporovali a z prvého tohtoročného víťazstva mali všetci veľkú radosť. V klube veríme, že tento výsledok bude vzpruhou do ďalšieho tréningu, aby sme aj s ďalšími
súpermi ukázali zlepšujúce sa výsledky.

Vodné pólo – starší žiaci U15 – Zlepšujúce sa výsledky nám dávajú nádej do budúcnosti

Zlepšujúce sa výsledky nám dávajú nádej do budúcnosti.

II. Národná liga Starší žiaci U15, 1. Turnaj 12.-13.2.2022 NovákyŠKP Košice – KVP Kúpele Piešťany 17:1 (6:0, 3:0, 5:0, 3:1)
Góly: 1 – Stančík

Nereus Žilina – KVP Kúpele Piešťany 20:10 (8:0, 4:2, 2:5, 4:3)
Góly: 3 – Šimon, Hudcovič, 2 – Recký, Stančík

KVP Kúpele Piešťany – KVP Nováky 4:20 (0:7, 1:4, 1:5, 2:4)
Góly: 2 – Lenárt, 1 – Hudcovič, Recký

Zostava: Masár, Soták, Hudcovič, Mesák, Kamenický, Stančík, Recký, Lenárt, Radošinský
Tréneri: Stančík, Berlanský R.

V minulom roku sme, žiaľ kvôli kovidu neodohrali kompletnú oblastnú súťaž a to nás odsunulo do II.NL. Na prvom turnaji II. NL starších žiakov sme sa predstavili vo veľmi oslabenej zostave, keď sme na každý zápas mali k dispozícii len 1 hráča na striedanie, navyše sme na súťažné zápasy nastúpili po veľmi dlhej dobe a bez tréningových možností nacvičovať herné situácie alebo vôbec hrať medzi sebou. Viacerí chlapci odohrali turnaj bez striedania, napriek tomu sme odohrali “bojovné zápasy” a tréneri mohli byť na svojich zverencov právom hrdí.

II. Národná liga Starší žiaci U15, 2. Turnaj 12.-13.3.2022 Košice


KVP Kúpele Piešťany – Nereus Žilina 9:17 (3:4, 1:4, 0:8, 5:1)
Góly: 4 – Šimon, 2 – Hudcovič, Lenárt, 1 – Berlanský A.

KVP Nováky – KVP Kúpele Piešťany 34:4 (7:0, 8:2, 9:2, 10:0)
Góly: 2 – Šimon, 1 – Hudcovič, Berlanský A.

KVP Kúpele Piešťany – ŠKP Košice 5:13 (2:5, 0:5, 1:2, 2:1)
Góly: 2 – Hudcovič, 1 – Šimon, Stančík, Lenárt

Zostava: Masár, Forgáč, Radošinský, Hudcovič, Mesák, Lenárt, Stančík, Recký, Šimon, Berlanský A.,
Fidler, Petroff
Tréneri: Stančík, Berlanský R.

Na turnaji v Košiciach sme mali k dispozícii lepšiu zostavu, aj keď stále nie kompletnú. Proti Novákom sme kvôli vlastnej nedisciplinovanosti úplne “vybuchli”, avšak v ďalších zápasoch proti Žiline a Košiciam sme zaznamenali zlepšené výsledky, ktoré nám ukazujú, že ideme správnou cestou. Treba brať do úvahy, že kategória starší žiaci sú chlapci rok narodenia 2007 a mladší a my hráme túto kategóriu s chlapcami o 1 až 3 roky mladšími ako by mali byť. Najdôležitejšie je neustále sa účasťou na tréningoch a zápasoch posúvať vpred, zlepšovať sa a výsledkovo sa približovať súperom.

Piešťanské vodné pólistky štartovali na ME a aj na MS !

Napriek tomu, že na Slovensku bola vodnopólová súťažná sezóna 2020/2021 pre pandémiu predčasne ukončená,  európske i svetové medzinárodné súťaže sa všetky uskutočnili. Zúčastnili sa ich aj slovenské reprezentačné družstvá a v nich mal zastúpenie aj Klub vodného póla Kúpele Piešťany.

Na augustových Majstrovstvách Európy hráčok do 17 rokov, ktoré sa uskutočnili v chorvátskom stredisku Šibenik,  sa zúčastnilo päť hráčok piešťanského klubu – Silvia Kozáková, Katarína Grežďová, Tamara Teličiaková, Nela Mešterová a Sandra Holičová. Dievčatá si postupne zahrali proti súperkám z Bulharska, Talianska a Maďarska v skupina a o umiestnenie proti Holandsku, Nemecku a Srbsku. Slovenské reprezentantky sa umiestnili na 12.mieste a Kozáková a Grežďová boli najlepšie strelkyne (strelili po 11 gólov) a opory družstva. 

Obe si svojimi výkonmi aj  spolu s Nelou Mešterovou vybojovali miesto aj v zostave hráčok kategórie U20, ktorá sa v októbri zúčastnila Majstrovstiev sveta. V izraelskej Netanyi, rovnako ako aj v Šibeniku na ME, boli v realizačnom tíme hlavnej trénerky C. Ragusy aj ďalší členovia KVP Kúpele Piešťany – tréner Ján Baranovič, fyzioterapeutka Zuzana Grežďová a vedúca družstva Bára Baranovičová. Hráčky Slovenska v ťažkej „európskej“ skupine v konkurencii neskorších semifinalistov Gréecka (2.miesto), Talianska (4.miesto) a Nemecka neuspeli a v záverečných zápasoch o umiestnenie si tak zahrali aj proti mimoeurópskym tímom – proti Južnej Afrike a Peru.

  „Z piešťanských hráčok sa tentokrát darilo najlepšie Mešterovej, ktorá bola spolu s  našou bývalou hráčkou Monikou Sedlákovou (teraz hrá v maďarskej Tatabányii) patrila k najlepším hráčkam i strelkyniam družstva. Celkové 15.miesto však bolo pre nás sklamaním“ skonštatoval po návrate zo šampionátu tréner Ján Baranovič a dodal : „ Hráčkam chýbala zápasová prax, skutočnosť, že sa prakticky dve sezóny nehrali domáce súťaže a trénovanie bolo na niekoľko mesiacov prerušené ovplyvnilo pripravenosť hráčok. Napriek tomu sme na šampionátoch očakávali lepšie umiestnenia. Naše družstvá patrili vekovo k najmladším, čo by mohlo byť do budúcna prísľubom, najdôležitejšie však bude vytvoriť podmienky na kvalitné trénovanie či už v kluboch alebo pri spoločnej príprave reprezentantiek“

Okrem dievčat sa uskutočnili aj juniorské šampionáty v chlapčenských kategóriách. Zatiaľ čo v kategórii U17 Slovensko v kvalifikácii na ME neuspelo a na šampionáte neštartovalo, v kategórii U20 sa Majstrovstvá sveta uskutočnili v Prahe (náhradné dejisko miesto Argentíny, ktorá kvôli pandémii turnaj nemohla zorganizovať) a zúčastnili sa ho aj slovenskí juniori, ktorí rovnako ako dievčatá obsadili 15.priečku. Vo výbere Slovenska boli aj dvaja Piešťanci – brankár Matej Prištic a Adam Berlanský.

MS Izrael zľava ved.družstva B.Baranovičová,N.Mešterová, S.Kozáková,K.Grežďová a tréner J.Baranovič
ME Šibenik – zľava K.Grežďová, N.Mešterová, S.Kozáková, T.Teličiaková a S.Holičová
SVK-GER

Vodné pólistky Piešťan vyhrali Balnea cup 2020

Turnaj kadetiek Balnea cup 2020 sa konal na piešťanskom kúpalisku Eva za účasti družstiev Pirana SC Topoľčany, PVK Vrútky, ŠKP Košice a domácich hráčok KVP Kúpele Piešťany.

Turnaj bol pre družstvá poslednou previerkou pred novou sezónou, ktorá sa začne o mesiac Zimnými majstrovstvami Slovenska práve v kategórii kadetiek.

V otváracom zápase sa stretli domáce hráčky KVP Kúpele Piešťany s hráčkami Pirana SC Topoľčany. Po vyrovnanom začiatku sa postupne začali presadzovať Piešťanky, ktoré nakoniec zvíťazili vysoko 17-7 (4-4,4-0,3-1,6-2). Góly KVP : Grežďová a Mešterová po 5, Kozáková, Teličiaková a Holičová po 2, Hrebíková. 

V ďalšom zápase nastúpili Piešťanky proti súperkam z Vrútok. Zápas mal od úvodu jednoznačný priebeh a piešťanské hráčky si schuti zastrielali. Dominovali hlavne po pkaveckej stránke, z čoho pramenilo veľa gólových príleżitostí. KVP Kúpele Piešťany – PVK Vrútky 22-6 (7-2,4-1,3-2,8-1) góly : Kozáková 7, Hrebíková, Grežďová, Teličiaková a Holičová po 3, Mešterová 2, Doktorová 1 – Kvasnicová 4, Turiaková a Ličková po 1.

Posledným súperom piešťanských kadetiek boli hráčky ŠKP Košice. Domáce hráčky nenechali nič na náhodu a od úvodných minút išli suverénnym víťazstvom nielen v tomto zápase, ale i na celom turnaji. Zápas skončil výsledkom 19-8(8-2,4-3,4-2,3-1) a o góly sa podelili : Hrebíková, Mešterová a Teličiaková po 4, Kozáková 3, Grežďová a Holičová po 2.

Ostatné výsledky :
PVK Vrútky – Pirana SC Topoľčany  8-17 (1-7,2-5,1-2,4-3)
Pirana SC Topoľčany – ŠKP Košice 14-6 (4-1,3-2,5-1,1-2)
ŠKP Košice – PVK Vrútky  8-8 (4-1-2-1,1-3,1-3)

Konečná tabuľka turnaja Balnea cup 2020:
1. KVP Kúpele Piešťany 6b.
2. Pirana SC Topoľčany 4b.
3. ŠKP Košice.               1b.
4. PVK Vrútky.                1b.

O umiestnení na 3.mieste rozhodlo skóre. 

Zostava víťaznéno družstva: Klampárová – Hrebíková, Doktorová, Grežďová, Kozáková, Teličiaková, Pechová, Rajnohová, Holičová, Mešterová

PIEŠŤANY CUP 2020 vyhrali Košičanky

Kúpalisko EVA bolo po uplynutí týždňa dejiskom vodnopólového turnaja žiačok. Tentokrát turnaj niesol názov PIEŠŤANY CUP 2020. Dievčenské družstvá z Topoľčian a Vrútok nahradili hráčky košických tímov ŠKP a Olympia a súpermi im boli žiačky a mladší žiaci usporiadajúceho KVP Kúpele Piešťany.
V krásnom letnom počasí deti predviedli rodičom a divákom veľmi pekný športový zážitok. Samotné stretnutia priniesli veľa detského nadšenia ale i bojovnosti s výbornými výkonmi a krásnymi akciami. Zápasy boli, až z výnimkou toho posledného, napínavé až do záverečných sekúnd a účastníkom priniesli slzy radosti i smútku. Z celkového víťazstva sa napokon tešili hráčky ŠKP Košice.

Výsledky družstiev KVP Kúpele Piešťany :

KVP Kúpele Piešťany – KVP Kúpele Piešťany ml. žiaci         7 : 3       (1:0,3:0,1:1,2:2)
góly : Kampárová 4, Kalmanová a Sosková po 2, Holičová, Hudcovičová, Neumair a Balaszová po1 – Šimon 3

KVP Kúpele Piešťany – ŠKP Košic 0 : 3       (0:0,0:0,0:2,0:1)

KVP Kúpele Piešťany ml. žiaci – ŠK Olympia Košic               3 : 6       (0:0,0:1,2:3,1:2)
góly KVP : Lenárt 2, Šimon

KVP Kúpele Piešťany – ŠK Olympia Košice              6 : 4       (1:1,1:0,1:1,3:2)
góly KVP : Neumair 2, Klampárová Kalmanová, Tomíková a Rajnohová  po 1

KVP Kúpele Piešťany ml. žiaci – ŠKP Košice            1 :18      (0:4,0:5,0:6,1:3)
góly KVP : Berlanský

Konečné poradie družstiev na turnaji PIEŠŤANY CUP 2020 :

1.            ŠKP Košice                                   6 b.
2.            KVP Kúpele Piešťany                  4 b.
3.            ŠK Olympia Košice                      2 b.
4.            KVP Kúpele Piešťany ml. žiaci  0 b.

Zostavy piešťanských družstiev :

Žiačky : Pechová E. – Rajnohová, Klampárová, Kalmanová, Pechová N., Tomíková, Kamenická, Pavlíková, Holičová, Hudcovičová, Neumair, Balászová, Sosková Ml. žiaci : Krovina – Berlanský, Forgáč, Hudcovič, Lenárt, Recký, Kamenický, Pavlovič, Stančík, Soták, Novák, Šimon, Greif, Mesák, Ulehla, Radošinský, Fidler, Patrikár

Vodnopólový EVA CUP 2020

Piešťanské kúpalisko EVA bolo dejiskom vodnopólového turnaja žiačok EVA CUP 2020. Na turnaji štartovali dievčenské žiacke družstvá z Topoľčian, Vrútok a Piešťan. Štvrtým družstvom boli mladší žiaci usporiadajúceho KVP Kúpele Piešťany. Zápasy priniesli bojovné okamihy, pekné herné momenty, ale i veľa nepremenených šancí a aj nepresností vyplývajúcich z nedostatku skúseností a niekedy aj z prílišnej snahy. Zápasy boli pre viaceré dievčatá i chlapcov prvé turnajové skúsenosti, ostáva veriť, že zápasy ich budú motivovať do ďalšieho tréningu veď sú stále iba na samom začiatku svojej športovej kariéry.

Výsledky družstiev KVP Kúpele Piešťany :

KVP Kúpele Piešťany – KVP Kúpele Piešťany ml. žiaci   12 :5   (4:0,3:2,3:3,2:0)
góly : Kampárová 4, Kalmanová a Sosková po 2, Holičová, Hudcovičová, Neumair a Balaszová po1 – Novák 2, Hudcovič, Lenárt a Šimon po 1

KVP Kúpele Piešťany – Pirana SC Topoľčany 13 : 1  (2:0,1:1,5:0,5:0)                góly KVP : Holičová 4, Balaszová 3, Kalmanová a Neumair  po 2, Sosková a Rajnohová  po 1

KVP Kúpele Piešťany ml. žiaci – PVK Vrútky  13 :4   (3:1,2:1,5:1,3:1)               góly KVP : Novák a Šimon po 4, Hudcovič a Lenárt po 2, Berlanský 1

KVP Kúpele Piešťany – PVK Vrútky  7 : 1     (3:0,0:1,2:0,2:0)                                   góly KVP : Rajnohová , Balaszová a Neumair  po 2, Kalmanová 1

KVP Kúpele Piešťany ml. žiaci – Pirana SC Topoľčany  5 : 6    (0:4,2:1,1:0,2:1)                                             
góly KVP : Šimon 3, Hudcovič a Lenárt po 1


Konečné poradie družstiev na turnaji EVA CUP 2020 :

 1. KVP Kúpele Piešťany                  6 b.  
 2. Pirana Sc Topľčany                     4 b.
 3. KVP Kúpele Piešťany ml. žiaci   2 b.
 4. PVK Vrútky                                   0 b.

Zostavy piešťanských družstiev :

Žiačky : Pechová E. – Rajnohová, Klampárová, Kalmanová, Pechová N., Pavlovičová, Kamenická, Pavlíková, Holičová, Hudcovičová, Neumair, Balászová, Sosková Ml. žiaci : Krovina – Berlanský, Forgáč, Hudcovič, Lenárt, Recký, Petroff, Pavlovič, Stančík, Soták, Novák, Šimon, Greif, Mesák, Ulehla, Radošinský, FidlerFOTOGALÉRIA

Víťazstvo pólistiek na turnaji RED STAR v Košiciach

Vodnopólové juniorky KVP Kúpele Piešťany sa zúčastnili turnaja RESD STAR 2020 v Košiciach. Súpermi im postupne boli hráčky usporiadajúce ŠKP ČH Košice, Olympia ŠG Košice a na záver Pirana SC Topoľčany. Piešťanské hráčky zvíťazili vo všetkých zápasov a turnaj zaslúžene vyhrali. Okrem pohára za prvenstvo si cenu za najlepšiu brankárku turnaja odniesla aj piešťanská brankárka Emma Dvoranová.

Potvrdilo sa, že v Piešťanoch sú podmienky na trénovanie počas leta ideálne. Súťaže sa však hrávajú počas zimy a jari, kedy sú  podmienky v plytkom bazéne Adeli centra a aj v školskom bazéne v Novom Meste nad Váhom nevyhovujúce. To ako keby plavci trénovali v 15 m bazéne, pričom všetky preteky sú na 25 a 50 m bazénoch. Ostáva veriť, že aktuálna forma dievčatá vydrží čo najdlhšie, pretože naše košické súperky majú, na rozdiel od Piešťan, práve v zime lepšie podmienky na tréning ako počas leta.

Výsledky piešťanských junioriek :

KVP Kúpele – ŠKP ČH Košice 19:11 (4-4,6-0,4-4,-3) 
Hrebíková 5,Kozáková 4, Baranovičová a Grežďová po 3, Teličiaková 2, Doktorová a Mešterová po 1

KVP Kúpele – ŠK Olympia Košice 13:6 (4-0,5-2,1-3,3-1) 
Hrebíková a Kozáková po 4, Grežďová 2, Doktorová, Mešterová a Teličiaková  po 1

KVP Kúpele Piešťany – Pirana SC Topoľčany 18 : 2  (4-1,6-1,3-0,5-0) 
Grežďová 6, Mešterová 5, Kozáková 4, Doktorová a Hlaváčová po 1

Konečné poradie : 
1. KVP Kúpele Piešťany, 
2. ŠKP ČH Košice,
3. ŠK Olympia Košice,
4. Pirana SC Topoľčany 
                                                                                                                                          

Zostava KVP Kúpele Piešťany :
Dvoranová – Hrebíková, Doktorová, Grežďová, Kozáková, Teličiaková, Baranovičová, Hlaváčová, Holičová, Mešterová

Piešťanské vodnopólové nádeje na turnaji v Košiciach

Žiačky KVP Kúpele Piešťany sa zúčastnili turnaja vo vodnom póle Summer Cup 2020 v Košiciach. Išlo o prvé zápasy po polročnej prestávke spôsobenej pandémiou koronavírusu. Súperkami piešťanských nádejí boli žiačky z košických klubov ŠKP Červená hviezda a ŠK Olympia a žiaci ŠK Hornets Košice. 

Novo tvoriace sa družstvo žiačok po troch prehrách obsadilo štvrtú priečku, ale po hernej stránke obstálo, horšie to bolo s premieňaním vypracovaných streleckých príležitostí a v záveroch zápasov nás súperi prevýšili i po kondičnej stránke. Každopádne pre dievčatá to pred  prípravou na nadchádzajúcu sezónu bola veľmi užitočná konfrontácia. Príležitosť zahrať si dostali všetky hráčky a pre viaceré z nich to bola prvá zápasová skúsenosť.  

Na turnaji sa z piešťanských hráčok darilo najviac Sandre Holičovej, ktorá strelila 7 gólov a brankárke Elle Pechovej, ktorú organizátori vyhlásili za najlepšiu brankárku turnaja. 

Výsledky piešťanských žiačok :
KVP Kúpele Piešťany – ŠKP ČH Košice 7 : 12  (1-2,3-3,2-2,1-5)                           góly KVP : Holičová 4, Klampárová, Kalmanová a Balazsová po 1

KVP Kúpele Piešťany –ŠK Hornets Košice žiaci  3 : 8  (2-1,0-4,0-3,0-1)               góly KVP : Holičová, Neumair a Balazsová po 1

KVP Kúpele Piešťany – ŠK Olympia Košice  2 : 4  (0-1,2-0,0-2,0-1)                      góly KVP : Holičová 2

Konečné poradie :
1. ŠK Hornets Košice žiaci
2. ŠKP ČH Košice
3. ŠK Olympia Košice
4. KVP Kúpele Piešťany

Zostava KVP Kúpele Piešťany :
Ella Pechová – Simona Rajnohová,  Katarína Klampárová, Alžbeta Kalmanová, Nina Pechová, Sofia Pavlovičová, Nina Kamenická, Barbora Pavlíková, Sandra Holičová, Eliška Hudcovičová, Zuzana Neumair, Katarína Balazsová, Eva Kopálová